Pirmdien - 6.novembrī, sporta profesionāļi un arī citi interesenti aicināti piedalīties Latvijas Sporta psiholoģijas asociācijas un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rīkotajā seminārā SPORTISTU PSIHISKĀS NOTURĪBAS ATTĪSTĪŠANA – PAMATS REZULTĀTU PAAUGSTINĀŠANAI SACENSĪBU SPORTĀ, kuru vadīs ASV sertificēts psihologs, psiholoģijas zinātnes doktors, profesors Jānis GRANTS. Seminārs notiks viesnīcas "DAYS HOTEL" konferenču zālē (Rīgā, Brīvības iela 199c). Dalībnieku skaits ierobežots.

 

 

PROGRAMMA

 

 

 

 

 

2017. gada 6. novembrī

SEMINĀRS 

SPORTA VEIDU TRENERIEM, SPORTISTIEM, SPORTA SPECIĀLISTIEM UN INTERESENTIEM

SPORTISTU PSIHISKĀS NOTURĪBAS ATTĪSTĪŠANA – PAMATS REZULTĀTU PAAUGSTINĀŠANAI SACENSĪBU SPORTĀ ( 8st.)

 

Semināra saturs: vai esat aizdomājušies,- kāpēc vienu sportistu panākumi ir augsti un stabili, savukārt citus veiksme piemeklē reizi pa reizei? Sportā liela nozīme ir sportista prāta darbībai. Līdztekus sportista fiziskai, tehniskai un taktiskai sagatavotībai, nozīmīga vieta panākumu sasniegšanā saistīta ar sportista domām un to, kā tās ietekmē emocionālo stāvokli, uzvedību un līdz ar to arī sacensību rezultātus gan individuāli, gan komandā.

Semināra ietvaros būs iespējams iepazīties ar:
- sportistu teorētiskās un praktiskās psihiskās noturības attīstīšanas un noturēšanas pamatprincipiem sportā;
   - paņēmieniem un pieejām, kas veicina gan sportistu, gan arī pašu treneru psihisko noturību, vienu no svarīgākajiem ilgtermiņa panākumu veicinātājiem.

Nodarbību forma: teorētiski praktiska meistarklase.

Semināru vada: Amerikas Savienoto Valstu (ASV) profesors Jānis GRANTS, psiholoģijas zinātnes doktors, ASV sertificēts psihologs, psihoterapeits, klīniskais psihologs un semināru vadītājs ar 35 gadu praktiskā darba pieredzi kā Amerikā, tā arī Latvijā. J.Grants savu izglītību ieguvis ASV Indianas Universitātē, papildinot to Mičiganas štata Universitātē. Profesors Grants ir kognitīvi – biheiviorālā (uzvedības) psiholoģijas virziena dibinātājs Latvijā. Virziena pamatprincipi ir vieni no efektīvākajiem darbā ar sportistu psiholoģiskās sagatavošanas jautājumiem. Sākot ar 2014. gadu, J.Grants ir Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) profesionālās maģistru kvalifikācijas „Psiholoģiskās sagatavošanas vecākais treneris” viesprofesors, kura pieredzi augstu novērtē topošie psiholoģiskās sagatavošanas treneri.

Meistarklasi organizē: Latvijas Sporta psiholoģijas asociācija sadarbībā ar LSPA.

Pieteikšanās: Interesentus semināra meistarklasei lūdzam pieteikties līdz 2017. gada 30. oktobrim, e- pastā: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.,  nosūtot pieteikuma anketu.

Norises vieta: Seminārs notiks viesnīcas DAYS HOTEL konferenču zālē ( Brīvības iela 199 c, Rīga). Semināra sākums 2017. gada 6. novembrī, plkst. 10.00. DAYS HOTEL teritorijā pieejama bezmaksas autostāvvieta

Semināra noslēgumā dalībnieki saņem Profesionālās pilnveides semināra beigšanas apliecību, kura tiek akceptēta treneru sertifikācijas procesā.

Dalības maksa: 35,00 EUR (ar pārskaitījumu uz kontu). Neierašanās gadījumā nauda netiek atmaksāta.

LSPA rekvizīti: 
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija 
Reģ. Nr. 90000055243
Brīvības gatve 333, Rīga, LV-1006
Konta nr. LV53TREL9150120000000
Banka: Valsts kase BIC kods TRELLV22 
Beigās uzrādīt EK kodu 21499

Ilona Blekte, LSPA Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centra vadītāja
67799526, 27800435

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Žermēna Vazne, Latvijas Sporta psiholoģijas asociācijas vadītāja
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.